JAWA+DENT

JAWADENT+SZMIDT

Wolsztyn

68 347 16 76

Poznań

61 8 204 305

Lekarze stomatolodzy małżeństwo Mariola i Waldemar Szmidt – założyciele i właściciele gabinetów wraz z pozostałymi zaprzyjaźnionymi lekarzami stanowią zgrany zespół specjalistów, ciągle podnoszący swoje kwalifikacje, pozostający na bieżąco z nowościami i trendami w dziedzinie stomatologii. W naszych gabinetach gościmy wyłącznie osoby, dla których wspólna praca w naszym zespole jest pasją, stąd nasz personel pomocniczy:  asystentki stomatologiczne to osoby kompetentne oraz posiadające odpowiednio długą praktykę w zawodzie, aby mogli nas Państwo obdarzyć absolutnym zaufaniem.Waldemar Szmidt


Lekarz stomatolog

 

Profil: Swoją przygodę ze stomatologią rozpoczął od ukończenia  Akademii Medycznej w Poznaniu w 2000 r. Po dopełnieniu rocznego stażu wraz z małżonką postanowili otworzyć  swój pierwszy gabinet w Poznaniu z powodzeniem. Dopełnieniem wspólnego rozwoju było stworzenie sieci gabinetów stomatologicznych .Po Poznaniu Wolsztyn potem Lwówek Wlkp. i Rogoźno.Z chwilą kiedy zostali rodzicami musieli ograniczyć liczbę gabinetów i w ich portfolio pozostał Poznań i Wolsztyn i te miejsca rozwijają do dnia dzisiejszego. Uczestnik wielu szkoleń krajowych i zagranicznych międzynarodowych kongresów pasjonuje się implantologią ,chirurgią precyzyjną, protetyką i powiększaniem ust.

 

Kontakt: szmidt_waldemar@interia.pl

 

Pasje:

rodzina,

biznes,

giełda ,

rolki,

góry,

medycyna estetyczna.
Mariola Szmidt


Lekarz stomatolog

 

Profil:Swoją przygodę ze stomatologią rozpoczęła wraz z mężem w 2000r. po ukończeniu Akademii Medycznej w Poznaniu . Po odbyciu rocznego stażu do dnia dzisiejszego wciela swój plan w życie ze 100% skutecznością. Uczestniczka wielu szkoleń krajowych i zagranicznych międzynarodowych kongresów . Pasjonuje się ortodoncją i stomatologią estetyczną.

 

Pasje:

narciarstwo,

góry,

rolki,

zwierzęta,

podróże,

otaczanie się ładnymi przedmiotami

 

 

         Asystentki :

 

  • Ewelina Kwiatkowska
  • Żaneta Szlęk