JAWA+DENT

JAWADENT+SZMIDT

Wolsztyn

68 347 16 76

Poznań

61 8 204 305

 

Wszystko zaczęło się w 1995r. po ukończeniu szkół średnich postanowiliśmy startować do Akademii Medycznej w Poznaniu. Zawsze marzyliśmy o bezpośrednim kontakcie z Pacjentem ,niezależności i autonomii w podejmowaniu decyzji a także tysiącach zabiegów jakie stały przed nami do zrobienia. Wszystko to zapewniała nam stomatologia. Po ukończeniu jej w 2000r. i rocznym stażu wszystko było zaplanowane w najdrobniejszym szczególe. Mieliśmy swój krótki epizod w pracy we własnych gabinetach z NFZ. Nie było to jednak zwieńczeniem naszych marzeń i dlatego postanowiliśmy,że nie będziemy dalej robić „krzywdy Pacjentom” i sami zrezygnowaliśmy z kontraktów NFZ  by podjąć leczenie wyłącznie dbając o najwyższe standardy jakości. Uważamy ,że stawki NFZ były tak uwłaczająco niskie ,że nie mogliśmy wykonywać zabiegów dbając zarówno o zdrowie Pacjentów jak i jakość usług i materiałów.

Postanowiliśmy postawić na rodzinę i jak zostaliśmy po raz drugi rodzicami w trosce o najwyższą jakość usług ograniczyliśmy przyjmowanie Pacjentów do dwóch gabinetów w Poznaniu i Wolsztynie. Stworzyliśmy miejsce przyjazne dzieciom ich rodzicom i wszystkim , którzy chcą skorzystać z nowoczesnej stomatologii.

Specjalizujemy się w implantologii,chirurgii precyzyjnej, ortodoncji , stomatologii estetycznej i endodoncji.

logo_02

 

1FCE87D0-99A7-4816-8446-787F9294B0D5

Naszym pacjentom zapewniamy usługi najwyższej jakości. Przyświeca nam motto: u nas najwyższa jakość za najniższą cenę.
Wykorzystujemy własne doświadczenia od 2000r.Eleganckie, klimatyzowane wnętrza gabinetów to kwintesencja stylu. Uśmiechnięty personel, miła obsługa, pyszna kawa, bezprzewodowy internet, stare ryciny Poznania na ścianie dają poczucie komfortu i odprężenia.